Má oblíbená Praha

Házím na záda krosnu, opouštím Moravu a jedu směr Praha. Takové klasické ideální pondělí. Možná až na ta zpoždění a asi dvacet kilo na mých zádech (co je v tý krosně sakra tak těžký?!).

Když jsem naposledy projížděla Prahou, musím přiznat, že mi začala chybět ta místa, která jsem na Praze tolik milovala a bohužel většinou jen projížděla kolem a neměla čas je navštěvovat.

A tak dnes vyrážíme na dámskou jízdu po Praze. Na cestu Vás vezmu s sebou a ukážu vám má nejoblíbenější místa, která jsou pro mě tou mojí Prahou 🙂

Kavárny
No jo, pražská kavárna je prostě pražská kavárna! Dnešní cesta nás zavedla do Spižírny 1902, protože ta tapeta žejo. Kavárna je to moc útulná, designová a s domácími buchtami, takže co chceš víc ?

Šlapadla
Taková klasika, kam jsme s našima chodili každé léto strávené u dědy v Praze. Ale jako dospělá? Sakra kdy jsme byly na šlapadlech naposledy? A tak netrvalo dlouho než jsme vyrazily na plavbu po Vltavě a na čem jiném můžou dvě holky s vínem taky jet než na labuti, že? 😀

Kampa a zeď Johna Lennona
Všechny cesty vedou na Kampu a.. ke zdi Johna Lennona u které jsem strávila krásné momenty s kamarádkami při pozorování pouličních muzikantů a zpívání dojáků jako Let her go. Počet lidí, který tu byl tentokrát s námi mě bohužel zklamal, ale to se dalo čekat. V každém případě je to pořád kouzelné místo, jen už s více selfie tyčemi a bez charismatických zpěváků.

Letná
A kde jinde ukončit naší procházku Prahou, než na mém nejmilovanějším místě. Letná je prostě srdcová záležitost, jen už asi pro víc lidí 😀 I tak má ale svou kouzelnou atmosféru, vždyť posuďte sami ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *