Tipy na dárky – snadno sehnatelná přírodní a veganská kosmetika

Předsudky o tom, že přírodní kosmetika je pouze drahá, jsem časem odložila i já a vrhla se do jejího podrobnějšího zkoumání.

Přírodní kosmetiku většinou dělím na tři kategorie dle ceny od nejlevnější po nejdražší. Výrobky, které vám níže představím, řadím do úplně nejlevnějších, které se na trhu dají sehnat. A že se dají sehnat v každé dm drogerii 🙂

Dva první výrobky jsou od značky Alverde. Jedná se o přírodní kosmetiku, kterou jsem v Čechách potkala zatím jen v drogeriích dm a ceny se pohybují do sto korun, což je velmi příznivé.

Rodinný šampon od této značky zkouším už nějakou dobu a vcelku mi vyhovuje. Nezařadila bych ho mezi nejlepší šampony které jsem měla, ale svou funkci dokonale plní i bez chemických přísad. Je trochu zvláštní, když vám šampon nezačne na vlasech okamžitě pěnit, ale jde jen o zvyk, na funkci to nemá žádný vliv 🙂 Cena byla okolo šedesáti korun.

Alverde sprchový gel s citronovou vůní je opravdu super a vřele ho doporučuji. Voní krásně svěže 🙂 Cena do padesáti korun.

Zbytek kosmetiky již není přírodní, ale mají veganské certifikáty.

Balea pěny jsem náhodou našla v regálu a okouzlily mě svou formou. Pěna jako sprchový gel? Super. Svou funkci plní skvěle a koupelnu vám provoní Cheesecake či vanilková zmrzlina. Cena do padesáti korun.

Mým posledním oblíbeným produktem je sprchový gel od značky Original source s přírodní vůní. Tuto značku jsem si velmi oblíbila. Důvodem jsou její úžasné vůně, které na těle vydrží ještě dlouho po sprchování. A dobře, přiznávám, že jí zbožňuji i kvůli super obalu, který obsahuje „vtipná fakta“ na většině lahvičkách o použitém ovoci 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *