Kočičí útulek – Konec toulání

Uvrněná stvoření, která nám dělají společníky v dobrých i špatných časech. Ty, které nás zahřejí, když nám je zima nebo smutno. Ty, které nám roznáší stelivo po celém bytě a potom to vrněním do ouška žehlí. Ty, které nás probudí klidně ve tři ráno jen proto, že se nudí a chtějí pomazlit. Ty, které nosíme pořád s sebou, protože jejich chlupy jsou všude. Ty, co s námi chodí na záchod, vaří s námi a i přes tisíceré ne nás svou roztomilostí přemluví k tomu, že na ten jídelní stůl stejně můžou… KOČKY 🙂

Pár týdnů zpět jsme měli možnost navštívit útulek paní Jančové. Je to útulek, jak sama říká na konci světa. Na konci světa v našich Krušných horách, kde je i mé rodné město. Najdete ho kousek za Kraslicemi, na Krásné.

Díky radám paní Jančové jsme si adoptovali našeho Jasmínka, ale o tom zase jindy. Teď něco ke Konci toulání. Tento útulek se stará o přibližně 120 kočiček a to už je pěkná fůra. Je pár lidiček, kteří se snaží pomáhat, ale to je bohužel pořád málo. A tak jsem se rozhodla, že vám ho trochu ukážu.

Dospělé kočičky, které si můžete adoptovat jsou na Krásné a depozitum v Kraslicích s koťátky je po domluvě také možno navštívit. Paní Jančová je vstřícná, ochotná a hlavně pro kočičky žije. Což je velmi důležité, jak jsme zjistili při návštěvě městského útulku na druhém konci republiky. Bohužel to ale není samozřejmostí.

Kočičkám můžete přispět na transparentní účet, poslat jídlo či třeba nějaké dárečky, nebo za kočičkami zajet. Pomazlit, podrbat, nebo si třeba nějakou i vybrat. Všechny kočičky jsou uvrněné a zasloužily by si mnohem více drbání, než jim útulek může nabídnout.

Pokud váháte nad kočičkou, domluvte si návštěvu a vydejte se směr Krásná, protože nebudete litovat. Je to totiž jedinečný útulek s obrovským srdcem.

Aktuální informace naleznete na facebooku – ZDE.
Přehled kočiček a více informací na webových stránkách – ZDE.

Mrkněte sami, jací tygři tam na vás čekají 🙂

 

Nebudou tohle sourozenci? 😀

Kočičí láska? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *