Recenze na obraz od Saal digital

Ahoj všichni! Dneska bychom se s vámi rádi podělili o radůstku, kterou jsme měli možnost otestovat a zrecenzovat. V tomto podzimním nečase je přeci potřeba si dělat radosti co nejvíce! 🙂

Na internetu na nás vykoukla možnost zaslání poukazu od Saal digital výměnou za recenzi na blog a jelikož si zařizujeme nový byt, proč této příležitosti nevyužít.

Vždycky jsem si přála mít v obýváku obraz fotky, kterou si sama vyfotím a proto jsem si z nabízených produktů od Saal digital vybrala zrovna obraz. A jak už víte, nedávno jsme se vrátili ze Srí Lanky a abychom nenechali fotky pouze v digitální podobě, volba fotky na obraz byla jasná. Vybrali jsme jednu z našeho asi největšího zážitku – výšlapu na Adam’s peak, který byl vyčerpávající a únavný, zároveň ale taky neskutečně jedinečný. A za mě je také rozhodně připomínkou na posunutí mých hranic.

Na webu saal digital máte na výběr z šesti druhů materiálů, na který se dá fotografie natisknout. My jsme vybrali „Alu Dibond“, který je hezky matný a neodráží se na něm světlo. Myslím si, že to byla skvělá volba, co se týče barev fotky. I přes to, že náš obraz má 40×60 cm a je focený obyčejnou zrcadlovkou, fotka je krásně ostrá a barvy odpovídají přesným barvám fotky. Vše je jemné a skvěle se nám bude do obýváku hodit přesně tak, jak jsem si představovala.

Mockrát děkujeme Saal digital za rychlé vyhotovení a zaslání této radosti! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *