28. den – Všude dobře, doma nejlíp

Náš poslední den na cestách a my už se upřímně těšíme domů. Cestování je skvělé, ale znáte to – všude dobře, doma nejlíp. Nejste ztracení, když dostanete špatnou adresu, ulice jsou skvěle značené a ani se na ulici nedusíte výpary z automobilů ?

Dopoledne odlétáme z Dubaje a po pěti a půl hodinách jsme konečně v Čechách. Přivítá nás obrovská zima a my jsme tu samozřejmě jen v tričku.

Ale co nás přivítalo ještě intenzivněji byla krosna, která k nám skoro došla po svých 😀 Veliké letadlo má i své nevýhody, a jednou z nich je dlouhé čekání na zavazadla. Po 45 minutách k nám konečně dojely naše batůžky. No, dejme tomu, že vůně nebyla úplně vábná a tak jsme vyhodili 3 dny starou rýži a poté zjistili, že se k rýži přimíchalo i mléko, které se protrhlo. A jelikož bylo jahodové, všechno bílé oblečení bylo náhle růžové a my před sebou měli ještě tří hodinovou cestu na Moravu. V kupéčku! 😀

Cestu jsme přežili ve zdraví a všichni spolucestující s námi naštěstí také ?

Moc děkujeme všem za to, že jste s námi došli až na konec téhle naší cesty a doufáme, že jste si všechny zážitky užívali s námi ? Neskutečně si vážím všech reakcí, které mi píšete či říkáte. Po spoustě hodin práce na blogu je to ta nejkrásnější odměna. Díky!

Ale ještě se s vámi zdaleka neloučíme ? V příštích dnech se můžete těšit na články o tom, co jsme si ze Srí Lanky dovezli, kolik Srí Lanka stojí, či jestli bychom se na tento ostrov vydali znovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *