Objednávka z Biooo – přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika se stává naší nedílnou součástí a tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o nový balíček, který dorazil z mého oblíbeného eshopu s přírodní kosmetikou – Biooo.

Jedná se především o kosmetiku na dovolenou a tak polovinu z výrobků jsme objevili nově, stejně jako je vidíte asi nyní vy 🙂

1.) Prvním z výrobků je opalovací krém značky Alphanova s SPF 50+. Zatím netušíme, jak krém dobře chrání, ale voní úúúplně úžasně 🙂
Složen je pouze z přírodních látek a neškodné chemie, takže je vhodný pro citlivou pokožku, kterou má dokonce zklidnit a chránit díky výtažků z Aloe vera. No, tak uvidíme.

2.) Sprchový gel a šampon 2v1 od značky Santé Homme Aloe – skladná nutnost na dovolenou s krosnou. Jelikož je tento sprchový gel vytvořený pro muže, má trošku kořeněnější ale i tak velmi příjemné aroma.

3.) Deodorant od značky Santé Homme Aloe. Tento deodorant který jsme objednali mému muži je zcela přírodní s výtažky z acai a extrakty z kofeintu. Deodorant má citrónovou vůni a na oblečení vydrží vůně i několik dní.

4.) Krystalový deodorant – Crystal spring s vůní levandule a vanilky. Co se týče vůně, úplně mi to na tuto kombinaci nevychází 😀 Levandule jde opravdu cítit, ale místo vanilky bych tipovala spíše citrón. S tímto druhem deodorantů mám již delší dobu zkušenost. Fungují na bázi přírodního krystalu kamence a působí proti vzniku a množení bakterií, tudíž deodorant nezabraňuje pocení, což není zdravé, ale zabraňuje nechtěnému pachu. Deodoranty od této značky jsem měla již dva – jeden stejný, tedy tekutý kamenec, pouze bez vůně a druhý byl kamenec ve své původní pevné formě, který se musí před aplikací namočit. Nejvíc ze všech se mi ale líbí tento, díky své příjemné vůni a rychlé aplikaci. Deodorant stačí použít ráno, ale pro lepší pocit, se ještě v půlce dne přestříkávám. Složení je zcela přírodní a nově se také vydává v pánské verzi.

5.) A konečně má milovaná růžová voda. Tato voda je vhodná úplně na cokoliv. Je skvělá na čištění a tonizování obličeje, má zklidňující účinky na pokožku – například na spáleniny od slunce a můžete jí dokonce používat i při vaření, či pít jako sirup. Konečně vyšla velikost, která by mi alespoň na chvilku vystačila 🙂 Pokud si vodu koupíte, pravděpodobně ji z ruky na dlouhou dobu nedáte, já jsem si ji opravdu zamilovala. Růžovou vodu využívám především pod olej na obličej a nebo na osvěžení ve velikých teplech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *